O nás

Slovenská reštaurácia Arcade sa nachádza v zrekonštruovaných priestoroch pod hotelom Arcade priamo na hlavnom námestí. Vďaka vnútorným i vonkajším priestorom je vhodným miestom pre usporiadanie menších osláv, promočných či rodinných slávností, obchodných stretnutí alebo narodeninových či firemných večierkov.

K dispozícii sú dve terasy, v pokojnom prostredí dvora Stredoslovenského múzea alebo priamo na Námestí SNP. Posedieť si tu môžete pri pohári vychladeného piva značky Guinness, Plzeň či Kozel alebo širokom výbere kvalitných slovenských akostných i výberových vín.

Slovenská reštaurácia Arcade ponúka jedlá zo slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Nechýbajú bryndzové halušky so slaninkou, furmanské halušky, pirohy plnené bryndzou, pečená baranina na cesnaku, ale ani grilovaný losos, steaky, kuracie soté, vyprážaný kurací rezeň či zubáč na zelenine. Vybrať si môžete aj z pomedzi chuťoviek v podobe pečených rebier, pečeného kolena, nakladaného plesnivca, haruliek alebo pečenej klobásy.

K tomu všetkému je tu aj denné menu, ktoré ponúka výber z troch alebo štyroch chutných jedál za cenu 3.90 eur. Navyše je v priestoroch reštaurácie možnosť bezplatného pripojenia na internet a sledovania športových či iných prenosov.